Müşteri Sözleşmesi


1- Müşterilerimizin Web sitelerinde yayınladığı içerikten ( warez,hack,+18,çocuk pornosu,terör ) gibi yasa dışı suçlardan.Firmamız Sorumlu değildir.Bunun takibi sorumluluğu web hostingı alan kişiye aittir.

2- Hosting Alan kişiye aittir.Alan kişi hostingi başka birine satar ise 3.kişinin işleyeceği Bilişim Suçlarından Hostingi ilk alan kişi sorumludur.Firmamız Bu konuda Hostingi alan kişiyi sorumlu tutar.

3- MÜŞTERİ yapım aşamasında üzerinde çalışılan tasarımı bütün olarak değiştirme talebinde bulunduğunda, sözleşme tutarının %20'i kadar fark ödeyeceğini kabul eder.

4- Web tasarım Ücretleri Anlaşma başında Fiyat ikiye bölünür.İlki tasarima başlanmadan diğer yarısı ise tasarımın bittiğinde alınacaktır.

5- Web tasarim Anlaşması yapıldıktan sonra geri ödeme söz konusu değildir.Bu Sadece Hosting ücretlerinde geçerlidir.( Kullanılan gün düşülecektir )

6- Firmamız Hosting'i Satın Alan Kişiyi bilir onun isteklerini uygular.Kişi hostingini Başka birine verdiğinde yada sattığında Firmamıza bildirmesi gereklidir.

7- MÜŞTERİ, web sitesi güncelleme şifrelerini istediği zaman teslim alabilecektir. Güncelleme şifreleri teslim edilmesinden itibaren bu şifrelerin üçünü kişilerin eline geçmesinden ve buna bağlı olarak ortaya çıkacak sorunlardan Firmamız sorumlu tutulamaz.

8- Kullanıcıların veritabanında yol açtığı hatalardan veya hack girişimleri sonucu oluşan veri kayıpları ve diğer sorunlardan Firmamız sorumlu tutulamaz.

9- Hosting Ücretini ( yıllık / ay ) Ödeme zamanı gelmeden 30 gün önceden firmamız tarafından bilgilendirme E-maili gelicektir.Ödeme yapılmazsa Hesabınız kapanacaktır.

10- Ödemesi gelmeyen müşterinin hesabı durdurulacak ve yedeği 7 gün Firmamız tarafından saklanacaktır.7gün sonunda ödeme yapılmaz ise geri dönüşü olmadan kapanacaktır.


** Firmamız Tarafından Belirlenen 10 Maddelik sözleşme Hosting ve Webtasarim Alan kişi Kabul etmiş sayılacaktır. 


Anasayfa | Domain | WebHosting | Reseller | Hakkımızda
| iletisim
Copyright © 2010 TRwebtasarimNET İnternet Hizmetleri - All Rights Reserved.